PIXXILCD-39P4-CTP_View2
PIXXILCD-39P4-CTP
DigiKeys produktnummer
1613-PIXXILCD-39P4-CTP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PIXXILCD-39P4-CTP
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg I2C, SPI, UART 3,9" (98,34mm) 480 x 128
Kategori
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Tillverkare
4D Systems Pty Ltd
Pixlar
480 x 128
Förpackning
Box
Gränssnitt
I2C, SPI, UART
Artikelstatus
Aktiv
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displaytyp
TFT - färg
Bakgrundsfärg
Svart
Pekskärm
Kapacitiv
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
3,9" (98,34mm)