GEN4-ULCD-32D
Case Study – Airinspace
GEN4-ULCD-32D
DigiKeys produktnummer
1613-1223-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GEN4-ULCD-32D
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg Parallell/seriell 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Kategori
Visningsområde
B 48,60 x H 64,80mm
Tillverkare
4D Systems Pty Ltd
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Serie
Pixlar
240 x 320
Förpackning
Box
Gränssnitt
Parallell/seriell
Artikelstatus
Aktiv
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displaytyp
TFT - färg
Bildpunktsavstånd
B 0,20 x H 0,20mm
Displayläge
Genomskinlig
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
3,2" (81,28mm)