4DHDMI-43-480-272-CT-EAR-500
DigiKeys produktnummer
1613-4DHDMI-43-480-272-CT-EAR-500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4DHDMI-43-480-272-CT-EAR-500
Beskrivning
8.0'' 1280 X 800 1000CD/M2 CAPAC
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - Färg, IPS-panel (In-Plane Switching) HDMI, USB 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategori
Diagonal skärmstorlek
4,3" (109,22mm)
Tillverkare
4D Systems Pty Ltd
Visningsområde
B 96,04 x H 54,86mm