4DLCD-35-320-480-CT-NM-315-M16/S
DigiKeys produktnummer
2114-4DLCD-35-320-480-CT-NM-315-M16/S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - Färg, IPS-panel (In-Plane Switching) MCU, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 480
Kategori
Diagonal skärmstorlek
3,5" (88,90mm)
Visningsområde
B 48,96 x H 73,44mm
Förpackning
Bulk
Bakgrundsbelysning
LED - röd/grön/blå/vit
Pixlar
320 x 480
Displaytyp
TFT - Färg, IPS-panel (In-Plane Switching)
Bildpunktsavstånd
B 0,20 x H 0,20mm