4DLCD-24-240-320-CT-NM-170-M16/S
DigiKeys produktnummer
2114-4DLCD-24-240-320-CT-NM-170-M16/S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg MCU, SPI 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategori
Visningsområde
B 36,72 x H 48,96mm
Bakgrundsbelysning
LED
Förpackning
Box
Pixlar
240 x 320
Gränssnitt
MCU, SPI
Displaytyp
TFT - färg
Bildpunktsavstånd
B 0,15 x H 0,15mm
Pekskärm
Kapacitiv
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
2,4" (60,96mm)