4DLCD-13-240-240-CT-CLB-150-S
DigiKeys produktnummer
2114-4DLCD-13-240-240-CT-CLB-150-S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4DLCD-13-240-240-CT-CLB-150-S
Beskrivning
1.3 IPS TFT-LCD, CAPACITIVE TOU
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg SPI 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Kategori
Diagonal skärmstorlek
1,3" (33,02mm)
Tillverkare
4D LCD Pty Ltd
Bakgrundsbelysning
LED
Serie
Pixlar
240 x 240
Förpackning
Box
Gränssnitt
SPI
Artikelstatus
Aktiv
Styrenhetstyp
ST7789H2
Displaytyp
TFT - färg
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displayläge
Genomskinlig
Bakgrundsfärg
Svart
Pekskärm
Kapacitiv
Bildpunktsavstånd
B 0,14 x H 0,14mm