TPH2504-TR
DigiKeys produktnummer
5503-TPH2504-TR-ND - Remsa och spole (TR)
5503-TPH2504-TRCT-ND - Remsbit (CT)
5503-TPH2504-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPH2504-TR
Beskrivning
IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Standard (allmänna ändamål) Förstärkare 4 Kretsar Enpolig, matning till matning 14-TSSOP
Kategori
Ström - biasering ingång
3 pA
Tillv.
Spänning - ingång offset
2 mV
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - matning
6,5mA (x4 kanaler)
Artikelstatus
Aktiv
Ström - utgång/kanal
290 mA
Förstärkartyp
Spänning - spann (min.)
2.5 V
Antal kretsar
4
Spänning - spann (max.)
5.5 V
Utgångstyp
Enpolig, matning till matning
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Stig/falltid
200V/µs
Monteringstyp
Ytmontering
Förstärkning bandbreddsprodukt
120 MHz
Inkapsling/låda
14-TSSOP (Bredd 0,173", 4,40mm)
-3 dB bandbredd
250 MHz