D89120-0131HK-3365/20-D-6
DigiKeys produktnummer
3M156036-MC20G-3M156036-6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D89120-0131HK-3365/20-D-6
Beskrivning
CABLE 20POS SOCKET TO SOCKET 6"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Delning - kabel
0,050" (1,27mm)
Längd
0,500' (152,40mm, 6,00")
Antal positioner
20
Delning - anslutning
0,100" (2,54mm)