D89120-0101HK-3365/20-D-3
DigiKeys produktnummer
3M11977-MC20G-3M11977-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D89120-0101HK-3365/20-D-3
Beskrivning
CABLE 20POS SOCKET TO SOCKET 3"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategori
Delning - kabel
0,050" (1,27mm)
Längd
0,250' (76,20mm, 3,00")
Antal positioner
20
Delning - anslutning
0,100" (2,54mm)