D89116-0131HK-3365/16-D-3
DigiKeys produktnummer
3M156034-MC16G-3M156034-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D89116-0131HK-3365/16-D-3
Beskrivning
CABLE 16POS SOCKET TO SOCKET 3"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategori
Delning - kabel
0,050" (1,27mm)
Längd
0,250' (76,20mm, 3,00")
Antal positioner
16
Delning - anslutning
0,100" (2,54mm)