D89114-0031HK-3365/14-D-6
DigiKeys produktnummer
3M156033-MC14G-3M156033-6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D89114-0031HK-3365/14-D-6
Beskrivning
CABLE 14POS SOCKET TO SOCKET 6"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Delning - kabel
0,050" (1,27mm)
Längd
0,500' (152,40mm, 6,00")
Antal positioner
14
Delning - anslutning
0,100" (2,54mm)