D89110-0131HK-3365/10-D-3
DigiKeys produktnummer
3M156030-MC10G-3M156030-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D89110-0131HK-3365/10-D-3
Beskrivning
CABLE 10POS SOCKET TO SOCKET 3"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategori
Delning - kabel
0,050" (1,27mm)
Längd
0,250' (76,20mm, 3,00")
Antal positioner
10
Delning - anslutning
0,100" (2,54mm)