D89110-0001HK-3365/10-D-3
DigiKeys produktnummer
3M15434-MC10G-3M15434-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D89110-0001HK-3365/10-D-3
Beskrivning
CABLE 10POS SOCKET TO SOCKET 3"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategori
Delning - kabel
0,050" (1,27mm)
Tillverkare
3M
Längd
0,250' (76,20mm, 3,00")
Serie
Färg
Grått, band
Förpackning
Bulk
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Kabelterminering
IDC
Kontaktdonstyp
Uttag till uttag
Kontaktytbehandling
Guld
Antal positioner
10
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Antal rader
2
Basproduktens nummer
Delning - anslutning
0,100" (2,54mm)