929647-01-14-I
929647-01-14-I
929647-01-14-I
DigiKeys produktnummer
3M156515-14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
929647-01-14-I
Beskrivning
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 14 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,235" (5,97mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,110" (2,79mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,445" (11,30mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT), polyester, glasfylld
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
2,5A
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling, tjocklek - polstift
10,0µin (0,25µm)
Fästtyp
Push-Pull
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 48,17000kr 48,17
10kr 43,73600kr 437,36
100kr 38,53230kr 3 853,23
500kr 32,75248kr 16 376,24
1 000kr 27,93594kr 27 935,94
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
I lager: 781
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 254
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 810
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM