929450-01-23-I
DigiKeys produktnummer
929450-01-23-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
929450-01-23-I
Beskrivning
CONN HEADER VERT 23POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 23 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,295" (7,49mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,130" (3,30mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,535" (13,59mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,110" (2,79mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
10,0µin (0,25µm)
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Antal positioner
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Antal rader
1
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT), polyester, glasfylld
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Okapslad
Isolering, färg
Svart
Monteringstyp
Strömklassning (Ampere)
2,5A
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling, tjocklek - polstift
10,0µin (0,25µm)
Fästtyp
Push-Pull
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 55,92000kr 55,92
10kr 50,57800kr 505,78
100kr 44,28630kr 4 428,63
500kr 37,29340kr 18 646,70
1 000kr 32,63178kr 32 631,78
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 7530
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 298
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM