8KDH-0981-0250 ASSY | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 19-8KDH-0981-0250ASSY-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 8KDH-0981-0250 ASSY |
Beskrivning | TWIN AXIAL PCI EXPRESS EXTENDER |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 164 positioner PCIe x16 Uttag till kortkant 0,820' (250,00mm, 9,843") Silver Avskärmad |
Datablad | Datablad |
Kategori | Kön Hona till hane |
Tillverkare 3M | Fästtyp Spärrhake |
Serie | Kabeltyp Flat, dubbelaxiell |
Förpackning Box | Längd 0,820' (250,00mm, 9,843") |
Artikelstatus Aktiv | Färg Silver |
Kabelkontakter PCIe x16 | Skärmning Avskärmad |
Antal positioner 164 | Ledningsdimension 30 AWG |