45110-010030-7700/10-A-24
DigiKeys produktnummer
45110-010030-7700/10-A-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
45110-010030-7700/10-A-24
Beskrivning
CABLE ASSY 10 POS 24" PINOUT-A
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till kabel 2,00' (609,60mm)
Kategori
Delning - kabel
0,025" (0,64mm)
Tillverkare
3M
Längd
2,00' (609,60mm)
Serie
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Förpackning
Bulk
Färg
Grått, band
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Skärmning
Oskärmad
Kontaktdonstyp
Sockel till kabel
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
10
Kontaktytbehandling
Guld
Antal rader
2
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Delning - anslutning
0,050" (1,27mm)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Har upphört
Produkten finns inte längre hos DigiKey.
Annan längd
CABLE ASSY 10 POS 6" PINOUT-A
I lager: 0
Enhetspris:
CABLE ASSY 10 POS 12" PINOUT-A
I lager: 0
Enhetspris:
CABLE ASSY 10 POS 36" PINOUT-A