155210-2200-RB-WD | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 155210-2200-RB-WD |
Beskrivning | CONN HEADER SMD 10POS 2MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,079" (2,00mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 155210-2200-RB-WD Modeller |
Kategori | Fästtyp Hasplås/utstötare |
Tillv. | Kontaktlängd - hopkoppling 0,150" (3,81mm) |
Serie | Isoleringshöjd 0,425" (10,80mm) |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktform Kvadrat |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktytbehandling - hopkoppling Guld |
Kontaktdonstyp | Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling 30,0µin (0,76µm) |
Kontakttyp Stift | Kontaktytbehandling - polstift Tenn |
Delning - hopkoppling | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Antal positioner | Isoleringsmaterial Vätskekristallpolymer (LCP) (glasfylld) |
Antal rader 2 | Egenskaper Stansningsspår, plocka och placera |
Radmellanrum - hopkoppling | Arbetstemperatur -55°C-105°C |
Antal inlästa positioner Alla | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Stil | Isolering, färg Svart |
Mantling Isolerkapslad - 4 väggar | Strömklassning (Ampere) 1,25A |