150250-2000-RB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
3M
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
3M
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
50 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Ytmontering Guld
150250-2000-RB
DigiKeys produktnummer
3M5339-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150250-2000-RB
Beskrivning
CONN RCPT 50POS 0.079 GOLD SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
150250-2000-RB Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Bulk
Isolering, färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,183" (4,65mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Kontakttyp
Honuttag
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Kort till kort eller kabel
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
1A
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
500VDC
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Termoplast
Antal rader
2
Kontaktform
Kvadrat
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)