RT30Y16G20NN
DigiKeys produktnummer
RT30Y16G20NN-ND
Tillverkare
3M Healthcare
Tillverkarens produktnummer
RT30Y16G20NN
Beskrivning
MICRO-KLEAN RT SERIES FILTER CAR
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Industri Filterpatron 1µm (nominell)
Kategori
Partikelstorlek
1µm (nominell)
Tillverkare
3M Healthcare
Tryckintervall
24,656PSI-59,466PSI
Serie
Höjd
30,000" (762,00mm)
Förpackning
Bulk
Diameter
2,598" (66,00mm)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
60°C - max.