2J0B15-915-C885G
DigiKeys produktnummer
4350-2J0B15-915-C885G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2J0B15-915-C885G
Beskrivning
DEBA 915/SIGFOX/LORA/LPWA/RFID/I
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
915MHz ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™ Spröt (rak) RF-antenner 902MHz-928MHz 3,3dBi SMA hane Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
2J Antennas
VSWR
2,4
Förpackning
Påse
Returförlust
-8dB
Artikelstatus
Aktiv
Förstärkning
3,3dBi
RF-familj/standard
Allmän ISM
Effekt - max
25 W
Frekvensgrupp
UHF (300MHz-1GHz)
Terminering
SMA hane
Frekvens - (center/band)
915MHz
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvensomfång
902MHz-928MHz
Höjd (max)
1,890" (48,00mm)