VET36US240C2-JA har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
XP Power
I lager: 0
Datablad
MFR Recommended
XP Power
I lager: 606
Datablad
24V 36 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
XP Power VET Series | Digi-Key Daily
VET36US240C2-JA
DigiKeys produktnummer
1470-3988-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VET36US240C2-JA
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-60°C
Artikelstatus
Föråldrad
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 12,0mm
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Form
Stationär dator (klass II)
Ingångsanslutning
IEC 320-C8
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 4,53" x B 1,89" x H 1,28" (115,0 x 48,0 x 32,5mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB
Spänning - utspänning
24V
Standardnummer
Effekt (Watt)
36 W
Vikt
0,302 lb (136,98 g)
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)