VER36US120-JA
DigiKeys produktnummer
1470-3654-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VER36US120-JA
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 36 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Multi-Blade (Included) Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VER36US120-JA Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
XP Power
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 1
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-60°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 12,0mm
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
Flerbladig
Ingångstyp
Multi-Blade (Included)
Storlek/dimension
L 3,72" x B 1,85" x H 1,71" (94,5 x 47,0 x 43,5mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CCC
Spänning - utspänning
12V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
3A
Vikt
0,333 lb (151,05 g)
Effekt (Watt)
36 W
Basproduktens nummer
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)