DSM8100-000
DigiKeys produktnummer
863-1616-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DSM8100-000
Beskrivning
RF DIODE PIN 60V 250MW
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - RF PIN - enkel 60V 250 mW
Datablad
 Datablad
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Visa tomma attribut
Kategori
Kapacitans @ Vr, F
0,025pF vid 10V, 1MHz
Tillverkare
Skyworks Solutions Inc.
Resistans @ If, F
3,5Ohm vid 10mA, 100MHz
Förpackning
Tråg
Effektförlust (max)
250 mW
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TA)
Diodtyp
PIN - enkel
Basproduktens nummer
Spänning - toppback (max)
60V