REC15E-2415SZ är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Mornsun America, LLC
I lager: 0
Datablad
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 15V 1A 9V - 36V Ingång
REC15E-2415SZ
DigiKeys produktnummer
945-3201-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
REC15E-2415SZ
Beskrivning
DC DC CONVERTER 15V 15W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
REC15E-2415SZ Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Visa tomma attribut
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Tillv.
Spänning - isolering
2 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Rör
Egenskaper
OCP, SCP, UVLO
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
0.89
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
9V
Inkapsling/låda
6-DIP modul
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 1,00" x B 1,00" x H 0,39" (25,4 x 25,4 x 10,0mm)
Spänning - utspänning 1
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
1A