REC10-2412SRWZ/H3/A/M
DigiKeys produktnummer
945-1357-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
REC10-2412SRWZ/H3/A/M
Beskrivning
DC DC CONVERTER 12V 10W
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 833mA 9V - 36V Ingång
EDA-/CAD-modeller
REC10-2412SRWZ/H3/A/M Modeller
Effekt (Watt)
10 W
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, SCP
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-65°C
Effektivitet
85%
Spänning - ingång (min)
9V
Inkapsling/låda
24-DIP-modul, 9 stift
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 1,26" x B 0,80" x H 0,40" (32,0 x 20,3 x 10,2mm)
Ström - utgång (max)
833mA