QFWB-10-5-USUB
DigiKeys produktnummer
Q1039-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QFWB-10-5-USUB
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 10 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Datablad
 Datablad
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Visa tomma attribut
Kategori
Effekt (Watt)
10 W
Tillverkare
Qualtek
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
USB Micro
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 2,32" x B 1,61" x H 1,04" (59,0 x 41,0 x 26,5mm)
Spänning - ingång
100-240VAC
Godkännande myndighet
cULus
Spänning - utspänning
5V
Vikt
0,192 lb (87,08 g)
Ström - utgång (max)
2,1A