CGA2B2C0G1H330J050BA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 3 038
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Taiyo Yuden
Upgrade
YAGEO
Upgrade
Murata Electronics
Murata Electronics
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 105
KEMET
KEMET
In Stock: 288
Samsung Electro-Mechanics
33 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)