CGJ2B2C0G1H330J050BA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
In Stock: 105
YAGEO
KEMET
Murata Electronics
33 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)