55A0111-22-9
DigiKey Part Number
55A0111-22-9-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
55A0111-22-9
Description
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE FEET
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 19/34 White 600V Enter Number of Feet in Order Quantity
Jacket (Insulation) Diameter
0.043" (1.09mm)
Series
Length
Enter Number of Feet in Order Quantity
Packaging
Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage
600V
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Conductor Strand
19/34
Spool Size
5000.0' (1524.0m)
Additional Resources
In-Stock: 0 Feet
Check Lead Time
Request Stock Notification
Digi-Spool®, Continuous Spool
LengthUnit Price (Per Foot)Ext Price
1kr 9,31000kr 9,31
5kr 8,33800kr 41,69
10kr 7,94600kr 79,46
25kr 7,44800kr 186,20
50kr 7,09420kr 354,71
100kr 6,75290kr 675,29
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
HOOK-UP STRND 22AWG 600V RED