BZX84-C5V1,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 309 062
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 4 286
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Zener Diode 5.1 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB