BZX84-C12,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 62 109
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 1 593
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Comchip Technology
onsemi
Zener Diode 12 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB