BZX84-C3V3,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 395
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 19 750
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
In Stock: 590
Comchip Technology
Zener Diode 3.3 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB