BZX84-C18,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 454
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
In Stock: 897
Zener Diode 18 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB