ASYFSYF16K51
DigiKey Part Number
455-3200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYFSYF16K51
Description
JUMPER SYF-41T-P0.5A X2 2"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Length
2.00" (50.80mm)