Image for ASYFSYF16K254 is not available
ASYFSYF16K254
DigiKey Part Number
455-3766-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYFSYF16K254
Description
JUMPER SYF-41T-P0.5A X2 10"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Length
10.0" (254.0mm)