ASYFSYF16K305
DigiKey Part Number
455-3202-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYFSYF16K305
Description
JUMPER SYF-41T-P0.5A X2 12"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Length
12.0" (304.8mm)