ASACHFSACHF28W51
DigiKey Part Number
455-3308-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHFSACHF28W51
Description
JUMPER SACHF-003GAC-P0.2 X2 2"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
2.00" (50.80mm)