ASACHFSACHF28W254
DigiKey Part Number
455-3311-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHFSACHF28W254
Description
JUMPER SACHF-003GAC-P0.2 X2 10"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
10.0" (254.0mm)