ASACHFSACHF28W203
DigiKey Part Number
455-3310-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHFSACHF28W203
Description
JUMPER SACHF-003GAC-P0.2 X2 8"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
8.00" (203.20mm)