CCSMA18-MM-141-8
DigiKey Part Number
744-1451-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA18-MM-141-8
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 8.000" (203.20mm)
Length
8.000" (203.20mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Frequency - Max
18 GHz
Color
Gray
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 79
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 223,06000kr 223,06
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 59
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 10
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 120
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 64
COAX CABLE SMA TO SMA 7"