CCSMA18-MM-141-10
DigiKey Part Number
744-1452-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA18-MM-141-10
Description
COAX CBL SMA TO SMA 10"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 10.000" (254.00mm)
Length
10.000" (254.00mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Color
Gray
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 88
Check for Additional Incoming Stock
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 241,58000kr 241,58
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 59
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 10
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 120
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 64
COAX CABLE SMA TO SMA 7"