CCSMA18-MM-141-5
DigiKey Part Number
744-1448-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA18-MM-141-5
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 5.000" (127.00mm)
Length
5.000" (127.00mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Color
Gray
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 120
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 207,92000kr 207,92
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 59
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 10
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 64
COAX CABLE SMA TO SMA 7"
In-Stock: 134
COAX CABLE SMA TO SMA 8"