L77TSCH37SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSCH37SOL2RM8
DigiKey Part Number
L77TSCH37SOL2RM8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77TSCH37SOL2RM8
Description
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Detailed Description
37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77TSCH37SOL2RM8 Models
Current Rating (Amps)
5A
Voltage Rating
600V
Shell Size, Connector Layout
4 (DC, C)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C