L77TSBH25SOL2RM8
L77TSBH25SOL2RM8
L77TSBH25SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSBH25SOL2RM8
DigiKey Part Number
L77TSBH25SOL2RM8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77TSBH25SOL2RM8
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detailed Description
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77TSBH25SOL2RM8 Models
Current Rating (Amps)
5A
Voltage Rating
600V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C