ABM8-24.000MHZ-10-B1U-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 16 190
Datasheet
In Stock: 711
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 98
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead