0402B683K500CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
In Stock: 9 280
Datasheet
0.068 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)