TR3E477K6R3C0100 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Datasheet
Direct
Datasheet
In Stock: 84
Similar
Similar
In Stock: 732
In Stock: 332
In Stock: 885
In Stock: 874
KEMET
470 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm