ANT-GNCP-C25L15100 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 343-ANT-GNCP-C25L15100-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ANT-GNCP-C25L15100 |
Description | RF ANT GNSS GPS L1L5 25X25 LNA |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | ANT-GNCP-C25L15100 Models |
Category | Number of Bands 4 |
Manufacturer TE Connectivity Linx | VSWR 1.8, 1.3, 1.3, 1.2 |
Series | Return Loss -11.2dB, -18.1dB, -18.1dB, -20.7dB |
Packaging Bag | Gain 26.8dBi, 25.3dBi, 26.6dBi, 24.4dBi |
Part Status Active | Features Cable - 100mm |
RF Family/Standard Navigation | Termination U.FL |
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz) | Mounting Type Surface Mount |
Frequency (Center/Band) 1.176GHz, 1.561GHz, 1.575GHz, 1.601GHz | Height (Max) 0.472" (12.00mm) |
Frequency Range 1.164GHz ~ 1.189GHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz | Applications Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss |