DPX105850DT-6019A1
DigiKey Part Number
445-172987-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-172987-1-ND - Cut Tape (CT)
445-172987-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX105850DT-6019A1
Description
RF DIPLEXER 2.45GHZ/5.5GHZ 0402
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DPX105850DT-6019A1 Models
Category
Frequency Bands (Low / High)
2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz